Dzieckotestuje.pl
Zabawki dla dzieci i niemowląt

Ciężarówka Fisher Price Sorter GFJ37

Ciężarówkę edukacyjną Fisher Price Sorter GFJ37 nasze dziecko dostało jako prezent w wieku półtora roku. Jak to nasze dziecko ma w zwyczaju bardzo ucieszyło się z prezentu i od razu ochoczo zaczęło się nim bawić.
Na pierwszy rzut oka jak to w przypadku zabawek Fisher Price ciężarówka jest bardzo wysokiej jakości.

Artykuł został podzielony na sekcje:

Zabawka prezentuje się świetnie:

Ciężarówka Fisher Price
Przód ciężarówki z przyciskami

Walory edukacyjne

Najważniejszym walorem edukacyjnym jest umiejętność dopasowywania kształtów przez dziecko – jako, że nasze dziecko dostało zabawkę w późniejszym wieku – dopasowanie 4 foremek (w kształcie kółka, trójkąta, kwadratu i gwiazdki) w „betoniarce” ciężarówki Sorter okazała się dla naszego malucha czynnością bardzo prostą:

Elementy edukacyjne

Ciężarówka Fisher Price jest wyposażona w sznurek z którego chętnie korzysta nasze dziecko, spacerując sobie z ciężarówką po całym domu – przy okazji nie sposób nie wspomnieć, że przy tym ciężarówka wydaje ponad 50 dźwięków – niekiedy włączają się one sama ale i dziecko może je włączyć poprzez naciśnięcie przycisków na ciężarówce – zabawka „mówi” po polsku co pozwala dziecku poznać nowe słowa. Ciężarówka reaguje na ruch – jak jest włączona i się lekko poruszy to ciężarówka zaczyna wydawać dźwięki i przez to zachęca dziecko do zabawy nią.

Moja opinia:

Czy polecam zakupić ciężąrówkę ? Tak.

Ciężarówka Fisher Price Sorter GFJ37 jest produktem godnym polecenia i zalecamy ją kupować także dla młodszych dzieci w wieku 10 miesięcy – maluch wtedy będzie próbował dopasować do kształtów pierwsze klocki dobrze się przy tym bawiąc, kiedy zabawka wydaje wesołe dźwięki. Edukacyjne piosenki i wypowiedzi są w języku polskim co także ułatwia poznawanie słów przez dziecko – ciężarówka nie tylko wymaga od dziecku precyzyjnych ruchów rękoma ale także pomaga w procesach wyobraźni czy myślenia.

Ciężarówka Fisher Price Sorter GFJ37
Moja ocena: 5/5 1

Zostaw komentarz na temat produktu

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *