Dzieckotestuje.pl
Moje pierwsze samochodziki Duplo
Zabawki dla dzieci i niemowląt

Duplo Moje pierwsze samochodziki 10886

Zestaw Lego Duplo Moje pierwsze samochodziki jest przeznaczony dla dzieci powyżej 18 miesięcy i jest idealnym prezentem dla półtora rocznego dziecka, aby zaczęło swoją przygodę z klockami Lego Duplo. Zestaw 10886 składa się z 34 elementów, z których możemy złożyć trzy auta, helikopter a także mały sygnalizator świetlny. Pierwsze kolekcja aut Duplo dostępna jest w sklepach od około 60 złotych.

Artykuł został podzielony na sekcje:

Opis zestawu Duplo Moje pierwsze samochodziki

Duplo Moje pierwsze samochodziki 10886

Jak już wspomnieliśmy wcześniej w zestawie znajdują się trzy auta gotowe do zbudowania – wóz strażacki, śmieciarka, taksówka oraz helikopter. Nasze dziecko może dowolnie zbudować każdy z tych trzech pojazdów, dzięki czemu rozwija swoją wyobraźnie a także poprawia koordynację wzrokowo-ruchową. Początkowo półtora roczne dziecko może mieć problem z odpowiednim zamontowaniem i dopasowaniem klocków, ale z czasem po wielu próbach uda mu się samemu złożyć swoje auta i się nimi bawić. Do każdego samochodu w zestawie są odpowiednie klocki z nadrukiem kierowców i pasażerów, które ładnie komponują się w całość.

Test dziecka

Nasze dziecko bardzo chętnie sięga po klocki. Bawi się nimi niemal codziennie co najmniej paręnaście minut. Co prawda oprócz tego zestawu ma także pudełko klocków z serduszkiem 10909 zawierające 80 elementów, które umożliwia naszemu dziecko budowanie wielu różnych elementów nie tylko z samochodzików. Naszemu dziecko najbardziej do gustu przypadł wóz strażacki a właściwie jego „kogut”, który można umieścić na dachu autka. Uwielbia się nim bawić, ciągle powtarzając „ijo ijo”.

Wóz strażacki Duplo
Wóz strażacki

Moja opinia:

Czy poleciłbym kupno zestawy Duplo 10886 ? Tak.

Zestaw Lego Duplo Moje pierwsze samochodziki 10886 jest doskonałą zabawką, która umożliwi dziecko wejście do świata budowania z klocków. Klocki Lego są wykonane naprawdę świetnie, dobrze spasowane a przede wszystkim uczą nasze dziecko samodzielnego budowania, kreatywnego myślenia. Klocki potrafią zająć uwagę dziecka, które potrafi w skupieniu przez kilkanaście minut budować i tworzyć swoje pierwsze budowle. Sam zestaw Pierwsza kolekcja aut zawiera mało elementów, dlatego jeśli maluszek będzie chętnie bawił się klockami to polecamy dokupić więcej klocków, aby zabawa była jeszcze bardziej fascynująca.

Zostaw komentarz na temat produktu

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *