Dzieckotestuje.pl
Zabawki dla dzieci i niemowląt

Interaktywna bramka 2 w 1 marki Clementoni

Artykuł został podzielony na sekcje:

Wstęp

Interaktywna bramka 2 w 1 marki Clementoni przeznaczona jest dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia.

My byliśmy w posiadaniu bramki wcześniej, bo Synek nie miał jeszcze roczku. Jednakże to nie stanowiło problemu, bo pierwsze, choć małe zainteresowanie było. Jest to produkt, na który trzeba przeznaczyć powyżej 100 zł, ale naprawdę warto. Dla miłośników piłki bramka trochę posłuży 😉 Wymiary bramki to ok: 58 x 46 x 30 (szerokość x wysokość x głębokość)

Prezentacja produktu „Interaktywna bramka”

Interaktywna bramka wykonana jest ze solidnego plastiku i lekka. Nasz 2 letni synek bez trudu przenosi ją z miejsca na miejsce. Chociaż jak był młodszy też ją przesuwał. Wszystkie krawędzie są zaokrąglone co przekłada się na bezpieczeństwo zabawy. Bramka marki Clementoni uczy pierwszych liczb, literek i kształtów. Ponadto posiada elementy ruchome, które przykuwają uwagę i zachęcają maluszka do wprawienia ich w ruch.

zabawa z interaktywną bramką

Bramka posiada dwa tryby zabawy: w języku polskim i angielskim. Zatem daje możliwość poznania pierwszych słówek w języku angielskim.

Dodatkowo usłyszymy zabawne dźwięki i radosne piosenki. Interaktywna bramka posiada czujnik ruchu, który rozpoznaje wbicie piłki do bramki, a także liczy ilość strzelonych goli. Efektem świetlnym jest wbudowana lampka w kształcie piłki, która się świeci.

Test dziecka

Jak już wspomniałam my zaczęliśmy przygodę dużo wcześniej. Oczywiście główne zainteresowanie polegało na słuchaniu melodyjek Quebec phone lookup , wprawianiu w ruch pucharu, a najczęściej trzech kółek.

panel interaktywny

Gdy Synek skończył 1,5 roku zaczęliśmy mu pokazywać jak strzelać do bramki. Jednakże nie do końca jeszcze chciał z niej korzystać. Nadal zainteresowanie skupiało się na panelu interaktywnym – kolorowe przyciski, przycisk włączenia i zmiany języka, bo przecież jest w kształcie gwiazdki 😉 Po prostu musiał trochę podrosnąć do zabawy ruchowej z bramką. Obecnie 2 letni Synek dość często strzela gole do bramki i duma go rozpiera. Choć zdarza mu się iść na łatwiznę i piłkę ułożyć blisko bramki to są sytuacje gdzie gra jednocześnie kilkoma piłkami 😉

Moja opinia

Jeśli mamy w domu małego piłkarza to Interaktywna bramka 2 w 1 marki Clementoni się sprawdzi. Efekty świetlne, liczenie goli, motywacja do strzelenia bramki są autami zabawki, które sprawiają, że dziecko chętnie z niej korzysta. Co istotne bramka wspomaga rozwój ruchowy naszego dziecka. W naszym przypadku Synek panelu interaktywnego używał głównie jak był młodszy – ruchome elementy, melodyjki. Bramka dotychczas nie przyczyniła się do nauki liczb i literek – po prostu nie jest teraz tym zainteresowany. Natomiast spełnia się w głównym celu – oddawanie strzałów 😉

Zostaw komentarz na temat produktu

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *