Dzieckotestuje.pl
Zabawki dla dzieci i niemowląt

Interaktywny Samolot edukacyjny Elefun

Samolot interaktywny Elefun to ciekawa propozycja dla dzieci w wieku powyżej 12 miesięcy. Samolot był przez pewien czas dostępny w sklepach sieci Biedronka za niecałe 50 złotych a niemal identyczny samolot marki Eurobaby nadal można zakupić. Jeśli chcesz sprawić frajdę swojemu dziecku bądź kupić zabawkę jako [prezent na roczek] to będzie to dobrym wyborem.

Artykuł został podzielony na sekcje:

Opis Samolotu Elefun

Samolot Elefun

Interaktywny samolot Elefun posiada dwa tryby – nauki i zabawy oraz posiada regulowany poziom głośności dźwięków. Dużą zaletą samolotu jest to, że sam jeździ po podłodze i po natrafieniu na jakąś przeszkodę skręca w innym kierunku – naprawdę robi to bardzo dobre wrażenie. Po włączeniu zabawki, samolot posiada podświetlane elementy takie jak koła, silniki oraz trzy guziki.

W trybie muzycznym samolot Elefun imituje dźwięki zarówno startu oraz lądowania bądź puszcza wesoła muzyczkę. Dużą zaletą samolotu jest tryb edukacyjny po naciśnięciu przycisków wypowiadane są słowa czy literki bądź puszczane są odgłosy różnych zwierząt – w przypadku naszej zabawki w języku polskim.

Interaktywne przyciski

Moja opinia:

Interaktywny samolot Elefun naprawdę robi dobre wrażanie, szczególne jak jeździ po całym domu i natrafiając na przeszkodę zmienia kierunek jazdy. Dziecko chętnie się nim bawi a sama zabawka jest bezpieczna dla naszego maluszka.

Internaktywny Samolot edukacyjne Elefun
Moja ocena: 5/5 1