Dzieckotestuje.pl
Książeczki dla dzieci i niemowląt

Książeczka Miś Pracuś „Na boisku” Benji Davies

Na książeczkę dla niemowlaków z serii Miś Pracuś „Na boisku” autora Benji Davies natknąłem się przez przypadek podczas wizyty w jednym z salonów prasowych. Jako, że interesuje się piłką nożna to książeczka od razu przykuła moją uwagę – na okładce znajdował się Miś Pracuś na piłkarskim boisku wraz z ruchomym elementem – piłką.

Artykuł został podzielony na sekcje:

miś pracuś na boisku okładka
Okładka Miś Pracuś „Na boisku”

Ruchome elementy książeczki

Książeczka Miś Pracuś „Na boisku” tak mnie zainteresowała, że po powrocie do domu zamówiłem taki egzemplarz za ok 22 zł. Książeczka przedstawia mecz piłki nożnej począwszy od wyjścia drużyn na stadion poprzez akcje na boisku, która kończy się zdobyciem gola przez Misia Pracusia i wspólnym fetowaniem bramki. Na każdej stronie znajdują się ruchome elementy, które przykuwają maluszka – przykładem jest poniższa strona:

Po dotarciu książeczki Miś Pracuś „Na boisku” do domu pokazaliśmy ją dziecku – początkowo dziecko było bardzo zachwycone, bardzo długo bawiło się książeczką i jej ruchomymi elemetami. Opowiadaliśmy dziecku co znajduje się na obrazku dzięki czemu dziecko poznawało nowe słowa. Z czasem, gdy maluch dostawał nowe książeczki zainteresowanie „Misiem Pracusiem” malało i dziecko już samo nie sięgało po tą książeczkę.

Moja opinia:

Czy poleciłbym kupno książeczki? Tak, jeśli nasze dziecko lubi książeczki.

Sama książeczka Miś Pracuś „Na boisku” autora Benji Davies jest wykonana bardzo porządnie, ma fajne elementy ruchome ale po początkowej euforii nasz maluch coraz rzadziej sięgał po tą książeczkę, dlatego też uważam, że nie jest to niezbędny element kolekcji książeczek naszego maluszka ale na pewno dobrym wyborem jeśli chcemy zainteresować nasze dziecko choć na chwilę książkami.

Zostaw komentarz na temat produktu

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *