Dzieckotestuje.pl
Książeczki dla dzieci i niemowląt

Książka z okienkami „Kicia Kocia i Nunuś. Gdzie jest szczurek?” autorstwa Anita Głowińska

Artykuł został podzielony na sekcje:

Prezentacja książki z okienkami „Kicia Kocia i Nunuś Gdzie jest szczurek?”

Okładka książki

Książka „Kicia Kocia i Nunuś. Gdzie jest sczurek?” autora Anita Głowińska – to książka w formacie A4 z 57 otwieranymi okienkami. Wykonana jest solidnie jak dla maluchów, bo w całości jest w twardej oprawie. Zainteresują się nią dzieci powyżej 2 roku życia. Na początku nie brałam pod uwagę kupna tej pozycji dla malucha – sugerując się z dosyć małym zainteresowaniem książką z ruchomymi elementami. Jednakże po pierwszym dniu przeglądania książki „Spot mów dobranoc” zdecydowałam się na kupno następnej książki z okienkami. Decyzja padła na Kicię Kocię, gdyż Synek uwielbia książki z bohaterką sympatycznej kotki. W tej serii znajdziemy inne przygody Kici Koci z krytymi niespodziankami.

Test dziecka

Książka z okienkami Kicia Kocia i Nunuś bardzo przypadła do gustu naszemu dziecku. Z zachwyceniem otwierał okienka. Celem dziecka jest odnalezienie Szczurka (maskotki) Nunusia przed wyjściem z Kicią Kocią na spacer. Synek z zaciekawieniem otwierał okienka w różnym pomieszczeniach jak kuchnia, łazienka i ochoczo mówił : Nie ma.

Szczurek

Bałam się, że po pierwszym przejrzeniu książki i odnalezieniu Szczurka synek nie wróci już do książki. Jednakże byłam w błędzie. Mimo, iż Syn wie, gdzie ukrył się szczurek chętnie wraca do książki i nadal szuka maskotki. Oprócz okienek mamy też krótki tekst przedstawiający krótką historię poszukiwań. Jednakże dla nas jest on zbędny – dla synka nieistotne było co czytam. Ba nie pozwolił mi dokończyć, nie słuchał tylko szybko wziął się za poszukiwania 😉

Moja opinia:

Czy poleciłabym kupno książki „Kicia Kocia i Nunuś Gdzie jest szczurek?”: TAK

U nas zakup okazał się strzałem w dziesiątkę. Dzięki tej książce dojrzałam do kupna następnej książki z okienkami. Nasze dziecko bardzo lubi otwierać okienka, a przy tym uwielbia Kicię Kocię. Podejrzewam, że w przyszłości nasza kolekcja książek z Kicią Kocią w roli głównej się powiększy.

Zostaw komentarz na temat produktu

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *