Dzieckotestuje.pl
Zabawki dla dzieci i niemowląt

Latająca piłka AirBall FC Barcelona

Latająca piłka AirBall Barcelona to kolejny prezent, które dostało moje dziecko. Na początku jak zobaczyłem tą zabawkę to mimo, że jestem fanem piłki, nie byłem tym prezentem zbytnio zachwycony i przekonany do niego. Myślałem, że to kolejna zabawka, która szybko wyląduje w kącie. Co prawka zabawka jest przystosowana dla dzieci powyżej 3 roku życia, ale postanowiliśmy odpakować dziecku prezent i pod naszym czujnym nadzorem dać mu zabawkę.

W artykule znajdziesz sekcje:

Do nauki kopania

Jako, że jestem fanem piłki nożnej (niekoniecznie FCB) to uczę dziecko kopać piłki i czasem z nim gram – oczywiście w ramach rozsądku, aby dziecka nie zniechęcić do gry. Po odpakowaniu prezentu i włączeniu zabawki piłka AirBall Barcelona zaczyna świecić i unosić się w powietrzu.

Piłka AirBall FC Barcelona

Nasze dziecko początkowo było troszkę przestraszone zabawką, jednak po krótkiej chwili, jak tatuś zaprezentował pierwsze kopnięcia dziecko było zachwycone. Zaczęło się bawić latającą piłką kopiąc ją po całym domu. Grało i grało bez przerwy – aż do momentu, kiedy baterie się wyczerpały – więcej na ten temat przeczytasz na końcu tekstu.

Czy piłka AirBall jest bezpieczna ?

Na brzegach latającej piłki AirBall Barcelona jest miękka pianka, która chroni przed zniszczeniami naszych mebli i innych przedmiotów, które znajdują się na ziemi.

Pianka ochronna

Mimo, że nazwa wskazuje, że piłka „lata” to zbyt wysoko nie unosi się ona nad podłogą – może parę milimetrów – jednak trzeba pamiętać, że jeśli w naszym domu na podłodze mamy jakieś wazony, elementy szklany czy różne wartościowe ozdoby to kopanie latającej piłki Barcelony nie jest zbyt bezpieczne. Dodatkowo jeśli nasze dziecko jest już duże, silne i mocno będzie kopać piłkę to prędzej czy później może coś zniszczyć.

Moja opinia:

Czy poleciłbym kupno piłki AirBall? Tak!

Moje dziecko po początkowym przestraszeniu się piłki było nią zachwycone. Chętnie kopało piłkę po całym domu, na szczęście jeszcze dość lekko i ostrożnie – mam nadzieję, że tak pozostaje. Piłki doskonale używa się na płytkach i panelach – na dywanach traci swoje właściwości. Jedynym minusem jest fakt, że latająca piłka AirBall Barcelona potrzebuje aż 6 baterii AA i dość szybko się wyładowuje – po ok 30 minutach zabawy piłką baterie się wyładowały, więc albo kupimy ogromny zapas baterii albo akumulatorki z ładowarką 😉

Latająca piłka AirBall FC Barcelona
Moja ocena: 5/5 1

Zostaw komentarz na temat produktu

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *