Dzieckotestuje.pl
Zabawki dla dzieci i niemowląt

Leśny traktor Happy Fendt Dickie Toys

Leśny traktor Happy Fendt od marki Dickie Toys jest przeznaczony dla niemowlaków powyżej 12 miesiąca życia. Zabawkę można kupić już za około 50 złotych i jest doskonałym prezentem na roczek dla chłopca. Traktor można zakupić także z przyczepką posiadającą wysięgnik i belkami drewna, ale wtedy jest on wyraźnie droższy i kosztuje ponad 100 złotych. Sam traktor Happy Fendt jest dość dobrze wykonany i jest bezpieczny dla maluchów, gdyż nie zawiera małych elementów.

Artykuł został podzielony na sekcje:

Opis traktora Happy Fendt

Traktor posiada ruchome mechaniczne „kleszcze”, które pozwalają dziecku chwytać różne przedmioty. Nasze dziecko bardzo często bawi się traktorem chwytając nim resoraki Matchbox w jednym miejscu a następnie przetransportowując je w inne miejsce. Co prawda sama manipulacja kleszczami nie jest zbyt łatwa, ale po jakimś czasie dziecko sobie poradziło z nią.

Chwytak traktora

Traktor leśny marki Dickie Toys posiada przycisk, który uruchamia światła umieszczone na nim oraz trzy różne dźwięki w tym uruchamianie silnika oraz sygnał cofania charakterystyczny dla dużych maszyn. Tą zabawkę nasze dziecko dostało parę miesięcy po 1 urodzinach i bawi się nią sporadycznie.

Dach traktora leśnego

Moja ocena:

Leśny traktor Happy Fendt jest solidnie wykonany, posiada elementy, które ćwiczą koordynację ruchową u dziecka aczkolwiek nie jest to ulubiona zabawka naszego dziecka wśród pojazdów. W przypadku gdy Twoje dziecko nie ma za dużo różnych pojazdów do zabawy to traktor może okazać się strzałem w dziesiątkę, jednak w naszym przypadku oczekiwania były jednak ciut większe.

Leśny traktor Happy Fendt Dickie Toys
Moja ocena: 5/5 1

Zostaw komentarz na temat produktu

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *