Dzieckotestuje.pl
Akcesoria dla dzieci i niemowląt

Organizer na wózek Dreambaby

Artykuł został podzielony na sekcje:

Wstęp

Gdy synek kończył 1 rok życia zamieniliśmy wózek 2 w 1 na wózek spacerowy Sonic 2019 Espiro. Zmiana głownie pokierowana była tym, że wózek spacerowy zajmuje mniej miejsca i jest praktyczniejszy. Przy pierwotnym wózku 2 w 1 korzystaliśmy z dołączonej do wózka torby. Potrzeba przy rocznym dziecku noszenia ze sobą pewnych akcesoriów wymusiła kupno torby do wózka. Wybór padł na organizer do wózka Dreambaby. Mimo, że nie posiadamy tej marki wózka organizer idealnie pasuje bo uchwyty ma uniwersalne – montaż na rzep. Nie przeraża też wielkością co ma duże znaczenie podczas spacerów. Montaż zbyt dużej torby do wózka skutkowałby, że byśmy obijali się o nią kolanami.

Prezentacja organizatora na wózek Dreambaby

Organizer do wózka posiada następujące wymiary: szer. 37 x wys. 23 x gł. 7

Wnętrze organizera

Na wyposażeniu znajdziemy dwie kieszonki na butelki, kieszenie z materiału i z siatki. Główna kieszeń zamykana jest klapą na rzep. Organizer jest wytrzymały i łatwy w utrzymaniu czystości. Dzięki zastosowaniu pasków mocujących na rzep bez problemu dopasujemy organizer do dowolnego modelu wózka. Cena organizera znajduje się w przedziale 50 zł – 100 zł.

Test

Organizer

Organizera do wózka Dreambaby używamy już 1,5 roku i sprawuje się przyzwoicie. Wszystkie szwy trzymają, mimo że czasem był przepełniony 😉 Zatem można stwierdzić, że wykonanie jest solidne. Jeśli chodzi o przechowywanie akcesoriów dla niemowlaka to trzeba pamiętać, że to raczej na krótkie spacery bo pojemność jest mała. Dla niemowlaka gdy trzeba nosić ze sobą więcej przyborów tj. pieluszki, chusteczki do przewijania, mata do przewijania, krem itp. to ten organizer się nie sprawdzi. Należy tez zwrócić uwagę, że jeśli włożyły 2 butelki to główna środkowa kieszeń nam się trochę zmniejszy przez objętość butelek. Plusem jest to, że są zewnętrzne kieszonki gdzie możemy wrzucić np. telefon – choć ja tego nigdy nie robiłam. Zawsze nosiłam swoją torebkę, gdyż klucze, telefon, portfel i akcesoria dla dziecka by się po prostu tutaj nie zmieściły. Za minus uznaję rzepy – choć trzymają się dobrze na wózku (samemu się reguluje miejsce mocowania). Dla mnie irytujące jest to, że gdy się spieszę i przy odczepieniu od wózka rzepów ich nie skleję ze sobą to przyklejają się do kieszonek z siatki. Przy ponownym montażu trzeba od siatki je odkleić i siatka dzięki temu nam się troszkę niszczy.

Moja opinia:

Czy poleciłabym kupno organizatora na wózek Dreambaby? To zależy

Jeśli zamierzacie kupić organizer głównie na spacery gdzie dosłownie kilka rzeczy zabieramy ze sobą np. picie, smoczek, chusteczki to jak najbardziej organizer jest przydatny. Jeśli potrzebujecie zabrać ze sobą „większy” bagaż trzeba się zastanowić nad kupnem czegoś większego. Tak czy siak my go zabieramy praktycznie wszędzie ze sobą. Sprawdza się na zakupach, odwiedzinach czy większych wypadach. W organizatorze przechowujemy po prostu najpilniejsze akcesoria np. przekąski czy butelka z piciem – stoi sztywno i nie trzeba obawiać się, ze nam coś wyleci. Jeśli potrzebujemy zabrać ze sobą coś więcej po prostu pakujemy w dodatkową torbę 😉 Zatem organizatora używamy prawie codziennie i służy nam po dziś dzień. Jedynie co mnie już irytuje to montaż na rzep. Wózek przechowujemy złożony i za każdym razem jak go używamy trzeba montować organizer co troszkę zajmuje czasu (przeplatanie paska i jego regulacja). Dlatego też nie za każdym razem go montujemy. Z biegiem czasu gdybym miała coś kupić to kupiłabym z montażem na haczyki. Jednakże w ogólnym rozrachunku sprawuje się dobrze.

Zostaw komentarz na temat produktu

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *