Dzieckotestuje.pl
Gry/Układanki dla dzieci i niemowląt

Puzzle Bing

Puzzle Bing kupiliśmy naszemu maluchowi, aby poprawiał zręczność a także, żeby nauczył się logicznie myśleć, składając je. Wbrew pozorom nie były to pierwsze puzzle naszego dziecka – wcześniej kupiliśmy mu puzzle Cars Disneya ,którymi się bardzo fajnie bawił, ale ze względu na to, że puzzle zawierały więcej elementów to niektóre z nich (paczka zawierała 4 różne samochody do ułożenia, a czego największy miał kilkanaście elementów) była za trudne do ułożenia. Dlatego postanowiliśmy zakupić „Moje Pierwsze Puzzle” Bing – zawierały one 4 postaci z bajki do ułożenia, które się składały z 3, 4, 5 i 6 elementów – Binga, Sulę, Pando i króliczki Coco i Charlie.

Artykuł został podzielony na sekcje:

Puzzle Bing

Idealne puzzle dla 2 latków

Jak zawsze nasze dziecko bardzo cieszyło się na nową zabwkę – jak tylko dostał puzzle Bing to od razu zaczął się nimi bawić.
Dla naszego maluszka te puzzle są idealnie dostosowane do jego wieku. Potrafi bez problemu ułożyć Binga:

3 elementowy Bing

Na początku dziecko z naszą mała pomocą potrafiło też ułożyć puzzle składające się z 4, 5 i 6 elementów. Małe problemy sprawiło mu ułożenie postaci Suli, ale wraz z kolejnymi próbami dziecku szło coraz lepiej – jak wiadomo praktyka czyni mistrza.

Bing i Sula

Eleganckie wykonanie


Dodatkowo dużym plusem jest same pudełko z rączką – niby mała rzecz a dała naszemu maluchowi dużo frajdy. Chodzi z puzzlami Bing bardzo chętnie z pokoju do pokoju po czym stara się otwierać pudełko i następnie układać puzzle. Same puzzle są bardzo ładnie wykonane

Uchwyt puzzli Bing

Moja opinia:

Czy poleciłbym kupno puzzli? Tak

„Moje pierwsze puzzle” Bing zdecydowanie spełniły swoje zadania – dziecko bardzo chętnie po nie sięga i układa dzięki temu się rozwija i nabywa nowe umiejętności – są one idealne dla dwu latków a jeśli Twoje dzieci oglądają bajkę Bing to jeszcze bardziej będą zadowolone mogąc układać swoje ulubione postacie z bajki.

Zostaw komentarz na temat produktu

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *