Dzieckotestuje.pl
Gry/Układanki dla dzieci i niemowląt

Puzzle z dziurką zwierzątka marki CZuczu

Artykuł został podzielony na sekcje:

Wstęp

Puzzle z dziurką marki Czuczu przeznaczone są dla maluchów od 18 miesiąca życia. My nasze puzzle otrzymaliśmy w spadku po innym dziecku w bardzo dobrym stanie. Wnioskować zatem można, że wykonanie puzzli jest solidne.

Puzzle z dziurką

Prezentacja puzzli z dziurką czuczu

W pudełku znajdziemy 12 szt. dwu elementowych puzzli z kolorowymi zwierzątkami. Puzzle wykonane są z grubego kartonu o wymiarze 16 x 16 cm. Elementy układanki są do siebie dobrze dopasowane. Dużym plusem jest fakt, że po ułożeniu można podnieść całą ułożoną układankę. Nasz synek podnosił je do góry, przekładał i nie musiał od nowa ich układać.

Solidne wykonanie

Dopasowywanie elementów do siebie jest dobrym treningiem rączek, a łączenie w pary ćwiczy logiczne myślenie. Co ciekawe nie zawsze dwa elementy układanki są takiego samego koloru lub kształtu. Dzięki czemu maluszek nie może dopasować układanki sugerując się np. kolorem, a faktycznie musi odnaleźć prawidłowe zwierzątko.

Różnorodność obrazków

Test dziecka

Synek zaczął przygodę z puzzlami z dziurką marki Czuczu ok 18 miesiąca życia – zgodnie z zalecaniami producenta. Oczywiście na początku zabawa polegała na samym układaniu puzzli Ontario phone lookup , a nie koniecznie na dopasowywaniu – na to był jeszcze za mały. Jednakże synek bardzo je pokochał. Potrafił kilka razy z rzędu je układać. Oczywiście praktyka czyni mistrza 😉 Po krótkim czasie zaczął odszukiwać, które zwierzątka do siebie pasują. Przy tym nauczył się nowego słownictwa i potrafił odszukiwać zwierzątka po ich nazwie.

Moja opinia

Czy poleciłabym kupno puzzli z dziurką? Tak

Obserwując zainteresowanie mojego dziecka uważam, że puzzle z dziurką powinny się znaleźć w domu każdego maluszka. Spędzając czas z naszym dzieckiem rozwijamy u niego umiejętności zręcznościowe i logiczne, a także uczymy pierwszych słów. Synek układa puzzle już prawie rok i mimo posiadania innych układanek z chęcią do nich wraca.

Zostaw komentarz na temat produktu

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *