Dzieckotestuje.pl
Zabawki dla dzieci i niemowląt

Samochodziki plastikowe – autka Kid Cars marki Wader

Artykuł został podzielony na sekcje:

Wstęp

Samochodziki Wader – według producenta przeznaczone są dla dzieci od 1 roku życia. Faktycznie nasze dziecko pierwsze autko plastikowe z w/w kolekcji otrzymało na swoje pierwsze urodziny. Jak to na chłopaka przystało od pierwszej chwili samochodzik przykuł jego uwagę. Samochodziki marki Wader są rzetelnie wykonane, solidne, kolorowe i wielkością odpowiednie do małych rączek dziecka.

Prezentacja samochodów Kid Cars marki Wader

samochodzik marki Wader

Plastikowe autka na swoich zakończeniach posiadają wypustki, za pomocą których może je ze sobą połączyć tworząc przysłowiowy „pociąg”. Dzięki temu dziecko ćwiczy swoje umiejętności motoryczne i manualne. Autka Wader bardzo dobrze do siebie pasują i nasze roczne dziecko nie miało większych problemów z połączeniem ich ze sobą.

autka Kid Cars

Test dziecka

Dzięki samochodzikom plastikowym Wader uczyliśmy dziecka słownictwa poszczególnych pojazdów, a w późniejszym okresie ćwiczyliśmy na nich rozpoznawanie kolorów. Obecnie, gdy synek ukończył 2 lata ćwiczymy liczenie do 10 – bo taką kolekcję posiadamy. Na pewno na tej liczbie nie poprzestaniemy, bo planujemy skompletować całą kolekcję. Jedynym małym minusem jaki dotąd zauważyliśmy to nie kompatybilność z garażem na samochody tej samej firmy WADER.

Autka Kid Cars są po prostu za szerokie, aby można było nimi wjechać do garażu. Jednakże naszemu dziecku to nie przeszkadza. Najczęściej wykorzystuje je do łączenia ze sobą, zmieniania kolejności połączenia i ich wykorzystaniu do wspomnianej już wyżej nauki liczenia.

zabawa z samochodami Wadera

Oczywiście takie samochodziki plastikowe także muszą mieć swój garaż. Razem z dzieckiem budujemy je z klocków tej samej marki lub z podłogowych puzzli piankowych. Synek autkami Kid Cars bawi się już od roku i nie zauważyliśmy, aby mu się one znudziły. Bardzo często do nich wraca.

Moja opinia:

Autka Wader są solidnie wykonane i w atrakcyjnej cenie. Nasze dziecko korzysta z nich prawie codziennie już od ponad roku. Skupia się przy nich na dłuższą chwilę, a przy czym rozwija nowe umiejętności. Także do doskonały zakup dla naszego malucha, który posłuży mu przez dłuższy czas.

Zostaw komentarz na temat produktu

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *