Dzieckotestuje.pl
Zabawki dla dzieci i niemowląt

Śmigłowiec Wader Polesie do skręcania

Śmigłowiec Wader Polesie do skręcania nabyliśmy dość przypadkowo – głównie ze względu na jego niską cenę – kosztował około 10 złotych. Śmigłowiec Polesie składa się z 7 części, 8 śrubek i śrubokręta. Ze względu, że zawiera małe elementy przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3 roku życia – my pod czujną opieką już wcześniej dawaliśmy naszemu dziecku do zabawy – przeczytaj poniżej jak się sprawdził.

Artykuł został podzielony na następujące sekcje:

 • Śmigłowiec do nauki zręczności i precyzji
 • Uczy logicznego myślenia
 • Moja opinia:
 • Śmigłowiec do nauki zręczności i precyzji

  Jako, że nasze dziecko już wcześniej miało do czynienia ze śrubkami podczas zabawy skrzynką małego majsterkowicza to potrafiło już przykręcać i odkręcać śrubki. Jako, że nasze dziecko już wyrosło ze wspomnianej wcześniej skrzynki to postanowiliśmy dać mu pod naszym czujnym okiem śmigłowiec Wader Polesie po ok 26 miesiącu życia. Nasze dziecko jak tylko dostało złożony śmigłowiec wraz z śrubokrętem to od razu zaczęło wykręcać poszczególne śrubki.

  Śmigłowiec Wader Polesie

  Uczy logicznego myślenia

  Szło mu to początkowo niezbyt zręcznie, gdyż wcześniejsze śrubki ze skrzynki majsterkowicza były dużo większe a tutaj rozmiary są zbliżone do zwykłych śrubek i potrzeba większej zręczności i precyzji. Nasze dziecko wraz z upływem czasu coraz lepiej radziło sobie nie tylko z wykręcaniem i wkręcaniem śrubek ale także z demontażem i powtórnym montażem coraz większej ilości elementów – śmigłowiec do skręcania Wader Polesie uczy dzieci także logicznego myślenia, dzięki czemu nasz maluch stymuluje i rozwija się od małego.


  Rozłożony śmigłowiec Polesie

  Moja opinia:

  Czy poleciłbym kupno śmigłowca ? Tak.

  Trzeba przyznać, że główną motywacją do kupna śmigłowca Wader Polesie była jego niska cena. Jednak atutem tej zabawki dla dzieci jest nie tylko cena – dzięki nasze pociechy już od małego uczą się zręczności, precyzji a także cierpliwość – naszemu dziecku nie zawsze od razu udało się wkręcić śrubkę czy dobrze złożyć śmigłowiec – jednak wraz z wieloma próbami dziecko czyniło widoczne postępy. Sama zabawka jest dość dobrej jakości – na siłę nie ma co się tutaj przyczepiać 🙂

  Zostaw komentarz na temat produktu

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *