Dzieckotestuje.pl
Zabawki dla dzieci i niemowląt

Zabawka „Moja pierwsza kierownica” firmy Smily

Artykuł został podzielony na sekcje:

Wstęp

Kierownica marki Smily dedykowana jest dla maluchów już od 3 miesiąca życia. Jest to zabawka interaktywna, solidnie wykonana, a jej kształt jest dopasowany do małych rączek. Mnogość kolorów i ruchome elementy przykuwają uwagę maluszka.

Moja pierwsza kierownica

Prezentacja „Moja pierwsza kierownica”

Zabawka dla najmłodszych posiada ruchome lusterko w kształcie żabki, która wydaje odgłosy przy jej poruszeniu. Oprócz dźwięków wydających przez żabę, usłyszymy m.in. dźwięki kierunkowskazów oraz wesołe melodyjki. Nie ukrywam, że dla naszego synka w pierwszym spotkaniu z kierownicą właśnie żabka stanęła na podium. Uwielbiał się nią bawić, a właściwie ją męczył. Obawiałam się, że od jego intensywnej zabawy właśnie ten element kierownicy Smily szybko odpadnie. Jak widać żabka przetrwała do dnia dzisiejszego.

Lusterko Żabka

Ku mojemu zaskoczeniu taki maluszek skupiał bardzo dużą uwagę na zabawce i chętnie się nią bawił. „Moja pierwsza kierownica” rozwija zmysły wzroku i dotyku. Co prawda 3 – miesięczne dziecko nie potrafi jeszcze bawić się wszystkimi elementami kierownicy, ale z biegiem czasu wszystkie elementy są dla niego bezproblemowe.

Dodatkowym atutem jest wszyty materiałowy pasek za pomocą, którego możemy kierownicę przymocować np. do łóżeczka.

Pasek mocujący

Moja opinia:

Czy poleciłabym kupno Mojej pierwszej kierownicy? Tak

„Moja pierwsza kierownica” marki Smily jest doskonałym prezentem dla maluszka w przystępnej cenie. Jest bardzo solidnie wykonana i dostosowana kształtem do małych rączek. Dzięki zastosowanej kolorystyce, ruchomym elementom i wydawanym dźwiękom skupia uwagę dziecka i rozwija jego zmysły. Nasz synek obecnie ma 2 lata i potrafi czasem do niej wrócić, pobawić się m.in. lusterkiem lub stacyjką. Myślę, że to udany zakup na dłuższy czas za nie wielkie pieniądze.

Zostaw komentarz na temat produktu

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *