Dzieckotestuje.pl
Zabawki dla dzieci i niemowląt

Zabawka „ Uśmiechnięty młotek”

Artykuł został podzielony na sekcje:

Wstęp

„Uśmiechnięty młotek” marki Elefun przeznaczony jest dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia. Jest to zabawka, która jak na swoją półkę cenową posiada wiele funkcji i spokojnie może być używana przez dziecko do 36 miesiąca życia. Na pierwszy rzut oka uśmiechnięty młotek przyciąga uwagę dziecka swoją kolorystyką i śmieszną minką.

Uśmiechnięty młotek Elefun

Roczne dziecko bez trudu potrafi utrzymać go w rączce. Szukając zabawek edukacyjnych dla naszego synka zdecydowaliśmy się na zakup młotka marki Elefun biorąc pod uwagę jego wiele zalet.

Prezentacja produktu

W dolnej części uchwytu młotka znajdziemy małe, kolorowe kuleczki, które przykują uwagę najmniejszego dziecka.

Grzechotka w trzonie młotka

Bez włączenia młotka może posłużyć maluszkowi jako grzechotka. „Uśmiechnięty młotek” działa w dwóch trybach. W pierwszym dla najmłodszych – przy uderzeniu młotkiem usłyszymy śmieszne dźwięki. Natomiast drugi przeznaczony dla starszych dzieci – liczymy uderzenia młotka do 10. U nasady zabawki znajdziemy duży pomarańczowy przycisk. Po jego naciśnięciu przycisk się zaświeci i usłyszymy melodyjkę. Co ciekawe przy uderzaniu niebieskim elementem zabawki o powierzchnię oczy młotka się zmieniają na inne. Dodatkowy element, który ucieszy dziecko.

Ruchome gałki oczne młotka

Test dziecka

„Uśmiechnięty młotek” jest solidnie wykonany – podczas zabaw i uderzaniem młotka o różne powierzchnie nadal posiadamy go w nienaruszonym stanie (od ponad roku). Gdy synek miał roczek głównie bawił się w trybie pierwszym i z zaciekawieniem obserwował zmieniające się oczka zabawki. W ucho wpadła mu też melodyjka, którą często uruchamiał górnym przyciskiem. Najlepszą frajdą było po prostu uderzanie młotkiem o podłogę. W późniejszym etapie zaczął udawać, że wbija młotkiem gwoździe. Obecnie nasz 2 latek rzadziej po niego sięga, ale myślę że przyczyną jest nadmiar innych zabawek 😉 Sięgamy czasem po niego, aby pouczyć się liczenia do 10.

Moja opinia

Czy poleciłabym kupno uśmiechniętego młotka? Tak

Uśmiechnięty młotek marki Elefun jest dobrym prezentem dla dziecka, które ukończyło 1 rok życia w kwocie poniżej 50 zł. Miałam okazję porównać go z młotkiem innej marki w tym samym przedziale cenowym i tutaj uśmiechnięty młotek wygrywa swoją funkcjonalnością, który oprócz grania melodyjek edukuje nasze dziecko. Dzieci uwielbiają zabawki, które się święcą i grają, a przy tym młotku robią jeszcze śmieszne minki 😉 Mimo, że nasz synek ma już pełno innych zabawek czasem jeszcze do niego wraca. Zakup uważam za udany, który można użytkować przez dłuższy okres życia dziecka.

Zostaw komentarz na temat produktu

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *